من هر ماه عادت می کنم (1)

من هر ماه عادت می کنم (1) دسته: روانشناسی و روانپزشکی
بازدید: 23 بار
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 473 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 32

سلام دوستان خوبم همه ما از صبح که از خواب بیدار می شیم تا شب که می خوابیم واستراحت می کنیم، توی زندگی و در طول همه روزای عمرمون، کارهایی رو انجام میدیم که مفید هستن یا مفید نیستن بعضی از کارهای روزانه ما اونقدر در روزای دیگه تکرار میشن که به مرور تبدیل به عادت می شن و این باعث تغییرات زیادی توی زندگی ما بشه و بهتره که کارهایی رو به صورت عادت در

قیمت فایل فقط 10,000 تومان

سلام دوستان خوبم:

همه ما از صبح که از خواب بیدار می شیم تا شب که می خوابیم واستراحت می کنیم، توی زندگی و در طول همه روزای عمرمون، کارهایی رو انجام میدیم که مفید هستن یا مفید نیستن.

بعضی از کارهای روزانه ما اونقدر در روزای دیگه تکرار میشن که به مرور تبدیل به عادت می شن و این باعث تغییرات زیادی توی زندگی ما بشه و بهتره که کارهایی رو به صورت عادت در خودمون تقویت کنیم که مفید باشن و منجر به تغییرات مثبت و در نهایت نتایج عالی رو برای ما به همراه داشته باشن.

در این کتاب سعی کردم کارهایی رو  با کمک هم تقویت کنیم که:

1. تبدیل به عادات مثبت بشن.
  2. تغییرات مثبت ایجاد کنن.
  3. از نظر جسمی و روحی، تقویت بشیم.
  4. و در نهایت با حضور بچه ها انجام بشن تا این تغییرات در کودکان ما و در همان سنین کم، آموزش داده بشه و در نهایت تقویت بشه.

ممنون از همراهی شما دوستان عزیزم.

عادت فروردین ماه:

شکرگزاری روزانه و نوشتن موهبتها و نعمتها:

خداوند در آیه 7 سوره مبارکه ابراهیم می فرماید:

« وَ اِذ تَأذَّنَ رَبُّکُم لَئِن شَکَرتُم لَأزِیَدنَّکُم »:

« و چنین بود که پروردگارتان اعلام داشت که اگر شکرگزاری کنید بر نعمت شما می افزایم . »

یکی ازساده ترین و قدرتمندترین روشی که به ما کمک می کنه در زندگی به نتایج عالی و شگفت انگیز دست پیدا کنیم شکرگزاریه که به صورت زبانی و یا نوشتن اثر خودش رو می ذاره.

خداوند به همه ما انسانها توی زندگی نعمتهای فوق العاد زیادی داده که هر چقدر شکر اونا رو به جا بیاریم باز هم کمه ولی با این حال بعضی افراد هستن که همه حواسشون دنبال مشکلات زندگیشونبیماریهای جسمی و روحی اختلافات زن و شوهری و تربیت فرزند و خلاصه هزار و یک رقم مشکل هست که یادشون میره به جای اینکه به خودشون اطرافیانشون و به کل دنیا غر بزنن و از همه کس و همه چیز شاکی باشن، کافیه خیلی ساده بگن : خدایا بابت همه چیز شکرت.

زن و شوهری که الان فکر می کنن تنها راه حل مشکلاتشون جدایی هستش مگه همون دختر وپسرچند وقت قبل نبودن که یه دل ، نه،  بلکه صد دل برای هم می مردن و به همدیگه دل می دادن و قلوه می گرفتن پس ناشکری نکنین و بابت داشتن همدیگه خدا رو شکر کنین که می بینی معجزه اتفاق میوفته.

مثلا خدایا شکرت شوهرم مهربونه.

خدایا شکرت خانمم آشپزیش عالیه.

خدایا شکرت امروز شوهرم آرام است.

خدایا شکرت همسرم صبوره.

خدایا شکرت همسرم به من احترام می زاره.

خدایا شکرت همسرم با من راحت حرف می زنه.

خدایا شکرت همسرم از نظر جسمی و روحی  فوق العاده سالمه.

خدایا شکرت همسرم با من محترمانه رفتار می کنه.

و.

فکر می کنی بچه ات خیلی شلوغه یا مثلا اذیتت میکنه، کافیه بگی:

قیمت فایل فقط 10,000 تومان

برچسب ها : عادت،ماه، مطالعه، دوست داشتن خود، پیاده روی، سلامتی، ورزش، بچه ها، کودکان، احترام، روزانه، بخشش خود، بخشش دیگران، فرستادن عشق، یادگیری روزانه؛ یادگیری جدید ،سپاسگزاری، سپاسگزاری روزانه؛ سحرخیزی، سحرخیزی و کامروایی ،تخلیه شدن، خلاء،صداقت ، راستگویی، پاداش دادن، تشکر از خود، تشکر از دیگران

نقشه ي همبارش و شيپ فايل شکرت ,خدایا ,عادت ,زندگی ,تغییرات ,همسرم ,خدایا شکرت ,شکرت همسرم ,تغییرات زیادی ,باعث تغییرات ,تکرار میشن ,باعث تغییرات زیادی ,روزای عمرمون، کار منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اجناس فوق العاده آیین و اندیشه پی سی کلاس دانستنی های علمی آموزشی خبری تفریحی کالای ارزان مشاوره کنکور تو بهترین خرید رو از ما داشته باش آشپزباشی